РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

АДЕКВАТНА ПСИХОТЕРАПИЯ - ДОЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

За даними більшості сучасних вчених в області акушерства та гінекології, психотерапія є одним з необхідних методів лікування жінок з безпліддям, органічні причини якого не були виявлені після проведення ряду сучасних методів діагностики. При виявленні таких, доцільним є медико-психологічне супроводження та підтримка.

Психотерапія є системою лікувального впливу на психіку людини і через психіку на весь організм. Вона спрямована на звільнення від різних проблем емоційного та особистого характеру. Проводиться, як правило, фахівцем-психотерапевтом або медичним психологом, завдяки встановленню глибокого особистого контакту з клієнтом, часто шляхом бесід і обговорень, і використанням різних методик. 

Психотерапія показана на всіх етапах ЕКЗ, при проблемах невиношування вагітності. Вона може проходити як у індивідуальній формі, так і груповій. Крім того, важливою і навіть потрібної є сімейна терапія, коли пара спільними зусиллями вчиться чути і розуміти потреби один одного, обговорювати ті проблеми, які рідко вдається обговорити за повсякденною рутиною, ділитися переживаннями і навчається підтримувати один одного.

Психотерапія - це шлях до себе, вона допомагає знайти внутрішню гармонію і жити відповідно до неї. Вона вимагає часу, часто чималого, проте, він незрівнянно менше вже витраченого на спроби завагітніти.

Психотерапія значно збільшує шанси зачаття у зв'язку з тим, що в процесі її зменшується психоемоційне напруження, збільшується стійкість до стресів, налагоджуються міжособистісні відносини, вирішується внутрішньоособистісні конфлікти, відбувається більш глибоке розуміння себе та своїх потреб.

Психотерапія та психологічна корекція у межах лікування безпліддя допомагає відповідати на важливі питання і будувати своє життя відповідно до тієї ситуації, яка існує у житті кожної жінки, яка звернулася за допомогою. Це стосується таких безперечно важливих і дуже непростих питань: звідки йде бажання мати дитину; які очікування у зв'язку з вагітністю та народженням дитини існують; чи очікують чогось від самої дитини, яка з'явитися на світ; як зміниться життя і образ "я", якщо вагітність не настане.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.