РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

АЛЕРГІЯ

Алергія - це особливий стан імунної системи. Алергени і реакції на них індивідуальні і можуть змінюватися протягом життя. У такому випадку мова йде про АЛЕРГІЧНИЙ МАРШ і розвитку алергічного захворювання, що вимагає лікування.

Алергічні реакції можуть з'явитися вперше в будь-якому віці.

Якщо алерген відомий і його елімінація (виняток) можлива, необхідно докладати зусиль для цього. Йдеться і про лікарську алергію - повідомте вашого лікаря, якщо подібне траплялося з вами і вкажіть препарат, що викликав алергічну реакцію. Запишіть його назву і збережіть.

Одне з найпоширеніших алергічних захворювань - бронхіальна астма, яка під час вагітності протікає досить сприятливо. Базисні препарати, що застосовуються для контролю астми, безпечні і не вимагають відміни. Швидше, небезпека полягає в самостійному припиненні лікування і, як наслідок, втрати КОНТРОЛЯ БРОНХІАЛЬНОЇ АСТМИ.

Не слід терпіти обмеження і дискомфорт, пов'язаний з нападами і порушенням нічного сну - лікування бронхіальної астми можна і потрібно продовжувати і під час вагітності. Препарати, що застосовуються в інгаляційної формі, потрапляють в загальний кровоток в мізерно малих кількостях, відповідно через плаценту надходить ще менше. Питання корекції доз лікарських препаратів і тривалості їх застосування повинен вирішувати лікар.

Грудне вигодовування - також не привід для втрати контролю астми.

Контрольована бронхіальна астма - це повноцінне життя без яких би то не було обмежень.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.