РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

АНАЛІЗ НА КАРІОТИП (ВІДЕО ПРЕЗЕНТАЦІЯ)

Всі характеристики, такі як зріст, колір шкіри, колір волосся, колір очей, інтелект і інші, передаються через гени дітям від батьків. В організмі людини існує близько двадцяти п'яти тисяч генів, які кодують всі ці ознаки. Вони організовані в хромосоми (мікроскопічні ниткоподібні структури), яких у людини з нормальним каріотипом 46. Хромосоми зазвичай знаходяться в парах: 22 пари «соматичні» і одна пара статевих хромосом - XX для жіночої статі і XY для чоловічої. Тобто, каріотипування - це опис кількості хромосом, їх форми і структури.

Іноді каріотип людини може характеризуватися структурними перебудовами, такими як інверсії, транслокації або ж кількісними аномаліями - анеуплоїдіями. У деяких випадках хромосомні аномалії можуть бути безсимптомними (не мають ніяких фізичних і ментальних проявів). Наразі каріотипування займає перші позиції серед безлічі діагностичних методів в медицині. Хромосомні аномалії є основними причинами безпліддя і вроджених дефектів.

Сьогодні дослідження каріотипу людини рекомендують тільки за певними показниками (первинне невиношування вагітності, безпліддя та ін.). Але якщо ви звернулися в клініку для використання допоміжних репродуктивних технологій, то аналіз на каріотип повинен бути обов'язковим.

 


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.