РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

АНДРОЛОГІЯ

Як ми вже говорили, цей розділ в більшій мірі відноситься до андрології - науки про чоловіче здоров'я, про чоловіче репродуктивне здоров'я.

Якщо говорити відверто, то андрологія не може зрівнятися з масштабами гінекології. Не варто думати, що це якась дискримінація. Насправді, важливість андрології не можна переоцінити і недооцінити, але головне, слід визнати, що за гінекологією йде акушерство - пологи - фінал репродуктивних старань. Нічого цього немає в андрології, чоловікові відведена, хоч як не крути, дуже важлива, але ситуативна роль. Це треба визнати. Так без чоловіка або сім’я нічого не станеться (якщо не говорити про клонування сперматозоїдів), то без пологів, тобто без жінки, точно нічого не станеться.

Зрозуміло, що дані інсинуації носять суто філософський характер. І ніяк не впливають на нашу величезну увагу, яку ми приділяємо чоловічому здоров'ю в повній мірі його прояви.

Навіть в самих безнадійних випадках ми присвячуємо чоловіку величезну увагу і ПИШАЄМОСЯ тим, що в певній частині випадків нам вдається відновити повноту чоловічого здоров'я, а це дає можливість відновлювати чоловічу плодючість, що призводить до зачаття натуральним шляхом та пологах здоровим дитям.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.