РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

БАКПОСІВ СПЕРМИ І СЕКРЕТА ПЕРЕДМІХУРОВОЇ ЗАЛОЗИ

Ми приділяємо велику увагу різним інфекційним станам чоловічого статевого тракту, але в розумних межах. Визначення гострих або хронічних інфекційних станів у чоловіків займає від одного дня до 10 - 14 днів. В результаті ми отримуємо весь спектр збудників, які в прихованій або явній формі можуть негативно впливати на показники фертильності чоловіків.

Доля запальних захворювань чоловічого статевого тракту - обструктивно-токсичне чоловіче безпліддя. Розрізняють часткове і повне. При повному обструктивно-токсичному безплідді сперматозоїди не виділяються, а вивергається тільки секрет передміхурової залози. У цих випадках сперматозоїди отримують хірургічним шляхом, коли під наркозом з паренхіми яєчка або придатка одержують біоптат, в якому містяться сперматозоїди. Ці сперматозоїди придатні тільки для запліднення шляхом допоміжних репродуктивних технологій.

У більшості випадків при адекватній антибактеріальній та, головне, відновлювальній терапії, ми досягаємо фертильних показників сперми, що дає підстави рекомендувати парам натуральне зачаття.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.