РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

Берестовий Олег Олександрович

Берестовий Олег Олександрович Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії

Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, лікар-репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики.

Закінчив Вінницький медичний університет ім. М.І.Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа».

ЛІКАР-АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ-РЕПРОДУКТОЛОГ з понад 17-річним стажем, ЛІКАР УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ.

Стаж роботи за фахом акушерство-гінекологія - 17 років

Наукові праці - 28 статей, 2 методичні розробки, 1 монографія, 1 патент на винахід.

1999 - навчання по циклу тематичного удосконалення "Кольпоскопічна діагностика і методи лікування патології шийки матки" / Київська медична академія післядипломної освіти ім. П. Шупика).

2002 - Навчання по циклу тематичного удосконалення «Ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології» / Київська медична академія післядипломної освіти ім. П. Шупика).

2002 ПАЦ з акушерства і гінекології та репродукції / Київська медична академія післядипломної освіти ім. П. Шупика.

2002 - Навчання по циклу тематичного удосконалення "Актуальні питання репродукції людини" / Київська медична академія післядипломної освіти ім. П. Шупика).

2002 - Тематичний курс по циклу гістероскопічні і лапароскопічні дослідження у гінекології / Інститут педіатрії акушерства та гінекології АМН України).

2003 - Тематично-практичний курс з гістероскопії / Європейське співтовариство гінекологів хірургів - ендоскопістів. Велике Королівство Люксембург).

2006 - стажування з відривом від виробництва з репродуктивної медицини у відділенні репродуктивної медицини кафедри акушерства і гінекології госпіталю Антуана Беклера, зав. каф. проф. Рене Фрідман. Париж-Кламар. Франція).

2006 - ПАЦ з акушерства та гінекології рекомендований до першої категорії / Київська медична академія післядипломної освіти ім. П. Шупика.

2010 - ПАЦ з акушерства гінекології, рекомендований до вищої категорії / Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Шупика. (Рекомендований для присвоєння вищої кваліфікаційної категорії)

2012 присуджено науковий ступінь Доктор медичних наук honoris causa і звання професор.

2015 - лекція по матковому безпліддю, Гельсінкі.

Численні стажування з репродукції, акушерства-гінекології, ендоскопічної хірургії, ультразвукової діагностики у Люксембурзі, Німеччині, Франції, Греції, Фінляндії, Швеції, Іспанії.

Член Європейських товариств:

ESHRE - Європейське Товариство «РЕПРОДУКЦІЇ людини і ембріології»,

ESGE - Європейське Товариство «гінекологів-ендоскопістів»

СТАЖ РОБОТИ

З 2000 року працював лікарем-акушером-гінекологом відділення допоміжних репродуктивних технологій клініки Ісіда-Ай-Ві-Еф, а з 2008 року до 2014 на посаді провідного консультанта відділення з лікування безпліддя клініки Ісіда.

З 2002 року по теперішній час працює лікарем-акушером-гінекологом відділення оперативної гінекології клініки «Медіком» за сумісництвом.

У 2005 році захищена кандидатська дисертація на тему "Конституціональні особливості жінок з генітальним ендометріозом" за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» (14.01.01).

З 2007 року по 2014 працював в Інституті генетики репродукції на посаді завідувача відділення допоміжних репродуктивних технологій.

25 липня 2014 присвоєна ВИЩА кваліфікаційна категорія за спеціальністю "Акушерство і Гінекологія".

Загальний стаж роботи лікарем-акушером-гінекологом 17 років, з них акушером-гінекологом-репродуктологом. За період професійної діяльності працював у всіх структурних підрозділах акушерсько-гінекологічної служби. У 2006 проходив передатестаційний цикл на кафедрі акушерства гінекології та репродуктології НМАПО і був рекомендований до присвоєної першої кваліфікаційної категорії лікаря за фахом акушерство і гінекологія. У 2010 проходив передатестаційний цикл на кафедрі акушерства, гінекології та репродуктології НМАПО і був рекомендований до присвоєної вищої кваліфікаційної категорії лікаря за фахом «акушерство і гінекологія».

За час роботи виконано більше 4000 ендоскопічних оперативних втручань на репродуктивних органах. Проведено близько 10000 циклів екстракорпорального запліднення пацієнтам з різних країн.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.