РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

  • Головна
  • Напрямки
  • ДЛЯ ЧОГО МЕДИЧНА ГЕНЕТИКА В ПРАКТИЦІ ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДНОСТІ

ДЛЯ ЧОГО МЕДИЧНА ГЕНЕТИКА В ПРАКТИЦІ ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДНОСТІ

Людина бореться сьогодні з однією з головних біологічних проблем - проблемою репродукції. Насправді, крім загальних репродуктивних проблем, перед людиною постала проблема генетичного тупика - це випадки, коли генетичні коди або чоловіки, або жінки, або їх нащадки несумісні з життям - тупик еволюції у кожному окремому випадку.

Тому, перебуваючи на піку проблеми, медична генетика вирішує цілі пласти наукових і практичних проблем.

Медична генетика вирішує цілу низку питань спадковості генетичної інформації.

Сьогодні медична генетика все більше прагне злитися з генетикою молекулярною (УЛЬТРАСУЧАСНІ ГЕНЕТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ), але при цьому не варто забувати, що методи класичної генетики мають величезне значення в клінічній медицині.

Таким чином, оскільки медична генетика вивчає явища спадковості і мінливості на різному рівні організації людського організму (молекулярна генетика досліджує її на молекулярному рівні), значення використання методів даного предмета в практиці лікування безпліддя стає на чільне місце, більш того, всім відомо про існування навіть генетичного безпліддя - це стан генотипу (каріотипу - хромосомного паспорта) або у жінки, або у чоловіка, або у їх потомства несумісного з відтворенням собі подібних. Саме в таких випадках методи медичної генетики дозволяють розробити алгоритми вирішення проблем, вінець чому - НАРОДЖЕННЯ ЗДОРОВОЇ ДИТИНИ.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.