РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

Донорські ПРОГРАМИ (ВІДЕО)

ДОНАЦІЯ ООЦИТІВ

Розглянувши незворотні зміни чоловічої фертильності, не можна не згадати про таких  жінок. Мова йде про отримання вагітності у жінок з важкими або некурабельними (незворотними) змінами в яєчниках. При цьому функція яєчників, хоча і частково, може бути збережена або бути відсутньою.

Для лікування безпліддя, використовуючи штучне запліднення, обумовленого перерахованими вище факторами, широко застосовується програма донації ооцитів.

Показаннями до донації ооцитів є: первинне випадання функції яєчників через агенезії і / або дисгенезії гонад; передчасне випадання функції яєчників - гіпергонадотропна аменорея у жінок молодше 35 років; передчасне ятрогенне випадання функції яєчників - гіпергонадотропна аменорея у жінок в результаті хірургічного втручання або радіаційного або хіміотерапевтичного ураження гонад; синдром резистентних яєчників; пізній репродуктивний вік жінки; носійство аутосомно-рецесивних хвороб; менопауза.

Обов'язковим компонентом програм донації ооцитів є відбір донорів яйцеклітин. Ми приділяємо цьому етапу максимально можливу увагу.

 

Донори яйцеклітин обстежуються в достатньому обсязі, який регламентується МОЗ України. За відповідності необхідних критеріїв, вступаючи в програму, вони піддаються КГЯ, як і в програмах рутинного ЕКЗ, а також процедурі забору яйцеклітин, в цей час реципієнта готують до перенесення ембріонів, проводять т.зв. гормонозамінюючий цикл ремоделювання ендометрію по будь-якій існуючий схемі (ендометрій викладено в іншому розділі, де докладно описані можливі варіанти ЗГТ циклів). Найважливіше завдання, яке необхідно вирішити в програмах донації ооцитів - це синхронізація отриманих ооцитів / ембріонів з ендометрієм реципієнта. Перенесення ембріонів здійснюється вже реципієнту. У разі виникнення вагітності також підтримувати її розвиток екзогенними стероїдними гормонами до терміну 7 – 12 тижнів.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.