РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

ЕКЗ ВЖЕ МОЖЛИВО

Серед показань для застосування методів ДРТ для лікування безпліддя залишається ендометріоз.

Запорукою успіху проведення програм ДРТ залишається обов'язковість лікування ендометріозу хірургічним шляхом, терапевтичним шляхом або при їх комбінуванні.

Дещо рідше показанням є так звані численні імунологічні порушення і зміни в цервікальному слизі. Не слід нехтувати психологічними (психосоматичними) факторами безпліддя.

Психологічно сприйняття безпліддя процес вельми болісний і особливо для жінки. Більш того, відомий цілий ряд патогенетичних варіантів розладу фертильності, викликаний психічними порушеннями, хронічним стресом і т.д., тому цілком обґрунтованою, безумовно не всім підряд, а при наявності показань, є рекомендація консультації пари у медичного психолога або психотерапевта, особливо це важливо перед програмою ЕКЗ. Ми не нехтуємо методами психологічної підготовки пари до вагітності, тим самим добиваючись успіху в максимально можливій частоті.

 

Одним з основних показників до лікування безпліддя методами ДРТ є розлади / зниження чоловічої фертильності.

Ми вважаємо, що одним з ключових етапів є отримання яйцеклітини / яйцеклітин, які в подальшому підлягають заплідненню.

Щонайменше необхідно отримати хоча б одну яйцеклітину. Наша практика - боротьба навіть за одну яйцеклітину в натуральному циклі для отримання вагітності максимально ефективними методами.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.