РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

ЕТАПИ ЕКЗ (ВІДЕО)

Найголовніший етап - це постановка правильного діагнозу. Тільки правильний діагноз дозволяє провести успішне лікування. Слід підкреслити, що до 15% випадків ми зупиняємося на нез'ясовності порушень плодовитості. У понад 70% випадків ми реєструємо комплексні розлади фертильності.

ВИБІР ПРОТОКОЛУ

Золотим стандартом протоколів є довгий середньолютеїновий протокол. У переважній більшості випадків ми проводимо саме цей протокол. Насправді наш досвід має широкий спектр вибору лікувальних протоколів, що ми і робимо в кожному індивідуальному випадку.

ПОЧАТОК ПРОТОКОЛУ

Як правило початок протоколу доводиться на середину лютеїнової фази. Іноді, при реєстрації кістоутворення ми починаємо протокол з першого дня циклу. Хоча він може бути розпочатий відразу після овуляції.

СТИМУЛЯЦІЯ РОСТУ ФОЛІКУЛІВ

Ми завжди підходимо до кожного випадку індивідуально. Наш досвід - це весь спектр гонадотропінів, який відомий і рекламується у світі.

Дотримуючись останніх тенденцій, і з метою максимально ефективних результатів, ми використовуємо у своїй практиці в більшості випадків високо очищені сечові гонадотропіни. Хоча доступні всі препарати, які поширюються в країні.

Протоколи контрольованої гіперстимуляції яєчників (КГЯ) дуже різні. Вибір протоколу залежить від різних причин, а хід стимуляції - від характеристики відповіді яєчників на КГЯ.

 

КОЛИ  НАЗНАЧАЮТЬ ХГ ПІД ЧАС  ПРОГРАМИ ЕКЗ

Призначають ХГ при наявності ультрасонографічних ознак зрілості фолікула - діаметр 16 мм.

АСПІРАЦІЯ ООЦИТІВ

Забір яйцеклітин в циклах контрольованої гіперстимуляції яєчників (КГЯ) і індукції овуляції технічно не відрізняється від таких у спонтанних циклах. Насправді, контрольована гіперстимуляція проводиться для отримання більшої кількості ооцитів для досягнення кращого результату.

Перша в історії аспірація ооцитів проводилася під лапароскопічним контролем. З часом розвитку ультразвуку розвинулася стандартна методика аспірації ооцитів під ультразвуковим контролем. Спочатку аспірація проводилася трансабдомінальним доступом при повному сечовому міхурі, таким чином голка проходила через стінки сечового міхура і його вміст. З розвитком методу трансвагінальної ехографії аспірація проводиться трансвагінальним доступом через бокові склепіння піхви.

Технічні вимоги до аспірації ооцитів наступні: голка повинна бути відповідного калібру, внутрішній діаметр приблизно 1 мм, що забезпечує проведення пункції, з одного боку з низькою ймовірністю травми параметральних судин, а з іншого - з низькою ймовірністю пошкодження ооцитів. Найголовнішою вимогою до аспірації ооцитів є суворе застереження контакту ооцитів з будь-якими токсичними речовинами. До голки приєднується пристрій для збору фолікулярної рідини в спеціальні пробірки, зроблені з пластику з мінімальними цитотоксичними властивостями. Негативний тиск створюється автоматичної помпою або приєднаним 20-ти мл шприцом.

Аспірація ооцитів шприцом крім ряду незручностей (часта зміна шприців протягом аспірації) має ряд безсумнівних переваг - можливість промивання порожнини фолікулів для більш ретельної аспірації, особливо у випадках, коли є всього кілька зрілих фолікулів або при проведенні програми ЕКЗ у спонтанному циклі.

ЕМБРІОЛОГІЧНИЙ ЕТАП ЦИКЛУ ЕКЗ

Найважливіший етап допомоги парам для вирішення проблем безпліддя. Ми приділили максимум уваги нашій ембріологічній частині. Унікальне обладнання і методики дозволяють нам досягати успіху в максимально можливій кількості випадків.

Ми пишаємося нашими ембріологічними можливостями. Це наше життя.

Ось фото ідеального ембріона після унікальної ферментативної обробки.

ПЕРЕНЕСЕННЯ ЕМБРІОНІВ

Перенесення ембріонів один з найважливіших етапів, оскільки саме на цьому етапі можуть бути порушені усі зусилля по досягненню вагітності. І тут не важливо, який у вас в лабораторії мікроскоп, інкубатор або середовище.

Наш ексклюзивний досвід дозволяє нівелювати усі ризики цього етапу.

ЗАМОРОЗКА ЕМБРІОНІВ, ЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПІСЛЯ ПРОГРАМИ

Ми приділяємо велику увагу програмам штучного запліднення, і тому у нас є всі можливості кріопрезерваціі ембріонів, що залишилися. Це є зараз наріжним каменем програм ЕКЗ. У нас є можливості гарантування найкращих результатів програм перенесення розморожених ембріонів.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.