РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

FISH-АНАЛІЗ СПЕРМИ

Сьогодні в медичній літературі все частіше йдеться про те, що у чоловіків з низькими характеристиками сперми спостерігається більш високий ризик наявності хромосомних аномалій в сперматозоїдах, ніж у чоловіків з нормальними характеристиками сперми. Ці відхилення параметрів сперми можуть приводити до вироблення у чоловіків сперматозоїдів з кількісними хромосомними патологіями. Тому підвищується ризик передачі цих хромосомних аномалій потомству. Найчастішими хромосомними патологіями сперматозоїдів є кількісні аномалії (анеуплоїдії).

FISH-аналіз анеуплоїдій сперматозоїдів дозволяє встановити індивідуальну частоту анеуплоїдій хромосом 13, 18, 21, X і Y. Варто відзначити, що навіть якщо при використанні цього методу були виявлені відхилення, то вони не є характерними для всіх сперматозоїдів.

Якщо у чоловіка частота анеуплоїдій становить менше 1%, то параметри сперми вважаються нормальними. Але якщо частота перевищує 2% таким пацієнтам рекомендується проведення морфологічної селекції сперматозоїдів (IMSI) при включенні в програми допоміжних репродуктивних технологій. Коли частота анеуплоїдій сперматозоїдів перевищує показник в 5%, рекомендується здійснювати передімплантаційну генетичну діагностику (ПГД) ембріонів.

Показання для проведення FISH-аналізу сперми:

• повторювані завмирання вагітностей у жінок до 35 років з нормальним каріотипом крові;

• чоловіки з олігозооспермією, азооспермією і тератоазооспермією;

• безпліддя невстановленої етіології (причини);

• нездатність сперматозоїдів чоловіка до запліднення яйцеклітини;

• наявність у жінок з нормальним каріотипом ембріонів низької якості.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.