РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

КОЛИ ТРЕБА ДУМАТИ ПРО ЗАПЛІДНЕННЯ У ПРОБІРЦІ (ВІДЕО)

Абсолютними показаннями до ЕКЗ з боку жінки є необоротна патологія маткових труб або їх відсутність. З боку чоловіка абсолютними показаннями є азооспермія при збереженому сперматогенезі за даними морфологічних досліджень.

Всі інші свідчення є відносними.

З боку жінки: незрозуміле (ідіопатичне безпліддя), ендометріоз, імунологічне безпліддя. З боку чоловіка: зниження фертильності, астенозооспермія, олігозооспермія, олігоастенозооспермія, тератозооспермія і некрозооспермія.

До позитивних властивостей ДРТ, не дивлячись на цілий ряд теоретично можливих ятрогенних ускладнень, відносять те, що поряд з лікуванням безпліддя в ході спроби ЕКЗ отримують досить вагому діагностичну інформацію, яка може вплинути на подальший хід лікування, що і призводить, в кінцевому підсумку, до позитивного результату. До небажаних супутників даної процедури відносять синдром гіперстимуляції яєчників, багатоплідні і супербагатоплідні вагітності, інфекційні ускладнення, гостру геморагію і т.д.

Таким чином, ЕКЗ, в першу чергу, показано жінкам з повною обструкцією маткових труб і у випадках їх відсутності. У першому випадку, вже можна говорити про можливу хірургічну корекцію маткових труб, хоча відбір частіше відбувається за межами спеціалізованих клінік, а тому даний етап, як правило, вже буває пройдено і багато років тому. Справедливості заради, треба визнати, що найчастіше мова йде про незворотні зміни в маткових трубах: інфекції, ектопічна вагітність і т.д, іншими словами, цій парі знадобиться штучне запліднення. У Києві його можна зробити в нашій клініці.

Ми приділяємо максимум уваги будь-якому аспекту жіночого здоров'я з метою відновлення фертильності для настання вагітності шляхом натурального зачаття. В цьому ми покладаємося на величезний досвід більше 4000 операцій на репродуктивних органах.

 

Наш досвід ЕКЗ - це ЕКЗ + ICSI. Це дозволяє отримати максимально ефективний результат.

Нерідко методом вибору лікування безпліддя залишаються ДРТ, особливо при такому у «абсолютно здорової жінки» з так званим - незрозумілим безпліддям.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.