РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

Мамологія

Дослівно - наука про молочну залозу. Основа даної науки полягає в тому, що вона включає всі форми патології молочної залози, які реєструються до вагітності, під час вагітності, після вагітності і в звичайному житті. У тому числі мамологія включає розділ пухлин як доброякісних, так і злоякісних.

Як відомо, рак молочної залози - це найчастіший рак у жінок.

КОМПЛЕКС ОБСТЕЖЕННЯ У ПОВСЯКДЕННОМУ ЖИТТІ

Навіть якщо у вас немає репродуктивних планів - вистачить зовсім небагато уваги наших фахівців до ваших молочних залоз щоб уберегти вас від самого суворого раку для жінок.

Вам слід лише записатися на програму профогляду стану молочних залоз. Впродовж декількох годин ви будете мати повну картину стану молочних залоз, що надасть вам впевненості на цілий рік. Якщо Вам більше 45 років - слід з'являтися до 2-х разів на рік. Для цього існують програми лояльності.

КОМПЛЕКС ОБСТЕЖЕННЯ ПЕРЕД ЕКЗ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ І ПІСЛЯ ПОЛОГІВ

Комплексне обстеження перед ЕКЗ включає ретельне обстеження стану молочних залоз.

Ретельність складається з декількох етапів. Перш за все проводиться УЗД молочних залоз. При цьому використовується обладнання експертного класу. Якщо за даними УЗД не виявлено жодної патології, то на цьому обстеження переривається, не припиняється до настання вагітності. У ході вагітності УЗД молочних залоз повторюється і т.д.

У разі виявлення патологічного стану пацієнтку консультує ОНКОЛОГ. Так, ОНКОЛОГ. У нашій країні немає такого фахівця як мамолог. І це краще. Нехай найчастішими раками займається саме фахівець в області ракових пухлин.

ОНКОЛОГ приймає рішення про подальшу тактику. У разі необхідності проводяться всі необхідні діагностичні жести.

При наявності показань оперативне втручання проводиться в спеціалізованому високо-експертному центрі нашим хірургом-онкологом-мамологом.

Будьте впевнені - ви будете здорові.

А всі ризики ми усунемо.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВАМ ВСТАНОВЛЕНО ДІАГНОЗ МАСТОПАТІЇ, А У ВАС ПОПЕРЕДУ ЕКЗ І ВАГІТНІСТЬ

Перш за все, хід діагностичних і лікувальних жестів залежить від форми мастопатії.

Ми проводимо всі необхідні і достатні діагностичні жести для розуміння всієї повноти патологічного процесу.

У разі необхідності проводиться біопсія підозрілих осередків. Гістологічне дослідження отриманих ділянок тканин проводиться за стандартною методикою. Результати гістологічного дослідження дають змогу розробити оптимальний лікувальний і профілактичний алгоритм для успішного лікування патології і безпечного проведення циклу ЕКЗ, безпечного перебігу вагітності та безпечного стану молочних залоз після пологів.

СКРИНІНГ ПАТОЛОГІЇ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ І ПІСЛЯ ПОЛОГІВ

Здорове життя і висока якість життя не може залежати від якихось ситуативних моментів. Тому наша увага до молочної залози носить системний характер не залежно від періоду і етапу вашого життя.

ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ

У нашій практиці ЕКЗ вже був зареєстрований випадок злоякісної пухлини молочної залози у вагітної. Причому, вагітність наступила в результаті застосування методів ЕКЗ. «Довідку від так званого мамолога» пацієнтка принесла діставши її, що називається «з під поли в неспеціалізованому лікувальному центрі у неіснуючого лікаря». Що називається «дістала довідку відомими у нас шляхами». Результат не змусив себе довго чекати.

Наша політика - максимальна безпека для життєдіяльності.

Ми постараємося взяти всю повноту відповідальності за стан ваших молочних залоз, які ще стануть у нагоді не тільки вам і вашій дитині, але і вашому чоловікові.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.