РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

Ми

Клініка МАТЕРІ - це ексклюзивний медичний центр, в основі створення якого лежить комплексна турбота про здоров'я МАТЕРІ.

Філософія роботи клініки спрямована на здоров'я жінки до вагітності, під час вагітності і у повсякденному житті, а також здоров'я членів її сім'ї.

Місія клініки МАТЕРІ - не поділяти здоров'я жінки-матері до вагітності, під час і після, оскільки ресурси клініки дозволяють отримати вагітність максимально ефективними методами і в максимально швидкі терміни, а ставитися до жінки-матері комплексно, з урахуванням усіх найбільш важливих сторін її життя.

Ексклюзивний і Унікальний досвід співробітників клініки МАТЕРІ - досвід операцій і успішних рішень складних медичних завдань, що не має аналогів у світі. Ми також повторили досвід колег, який є ексклюзивним і унікальним у світі, про які повідомляється, як про поодинокі випадки. Про це ми говоримо на цій сторінці та на інших ресурсах про клініку Матері.

МИ ВРАХОВУЄМО УСІ СТОРОНИ ЗДОРОВ'Я НЕ ТІЛЬКИ МАЙБУТНЬОЇ МАТЕРІ, А І ВСІЄЇ РОДИНИ.

Сьогодні клініка Матері має всі необхідні унікальні методи, методики та обладнання для обстеження сім'ї перед запланованою вагітністю, досягнення вагітності ультрасучасними методами в найкоротші ефективні терміни, супроводу вагітності до пологів, ведення жінки в післяпологовому періоді і спостереження за її здоров'ям під час повсякденного життя.

Для виконання місії клініки Матері запрошені високі професіонали, які мають достовірні характеристики про колосальний ексклюзивний досвід на терені репродуктивних технологій, що не має аналогів, а також професіонали в області основних, необхідних для повного здоров'я, спеціальностей.

Досвід і розроблені методики професіоналів клініки Матері успішно реалізувалися і реалізуються учнями і послідовниками в провідних клініках країни.

Ще раз хочемо підкреслити, що для реалізації заявленої місії клініки запрошені всі провідні фахівці у сфері репродукції людини, акушерства-гінекології, ультразвукової діагностики, функціональної діагностики, онкології, терапії, урології, медичної генетики, медичної психології, ендокринології, імунології, алергології тощо.

Але перш за все наш девіз - РЕПРОДУКЦІЯ УСПІХУ.

І наша команда робить все для виправдання нашого девізу.

ТІЛЬКИ МАЛЕНЬКИЙ ПЕРЕЛІК УНІКАЛЬНИХ І ЕКСКЛЮЗИВНИХ ВИПАДКІВ

Успішне вирішення проблеми гетеротопічної вагітності в рубці після кесаревого розтину і двійня в матці (Heterotopic cesarean scar pregnancy and uterine twins).

Успішне вирішення проблеми - Кутова (корнуальна) гетеротопічна вагітність зліва і маткова вагітність (Heterotopic cornual pregnancy uterine single) у терміні 11-12 тижнів

Успішне вирішення проблеми - ГЕТЕРОТОПІЧНОЇ вагітності в шийці матки і вагітності в матці (Heterotopic cervical pregnancy uterine single). Десятки успішно вирішених проблем у випадку гетеротопічних вагітностей – трубно-маткових.

Успішне вирішення проблеми - Трубна гетеротопічна вагітність зліва і маткова двійня (Heterotopic tubal pregnancy uterine twins) у терміні 7-8 тижнів

Багато цікавих матеріалів нашого ексклюзивного досвіду розміщено на сайті або на наших каналах в соціальних мережах та на інтернет сервісах.

 

Фотогалерея

 
 
 

Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.