РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

РЕЖИМ РОБОТИ ТА ВІДПОЧИНКУ

Ми хочемо приділити особливу увагу цьому аспекту життєдіяльності людини. Куди більш важливого, ніж вимір БТ і проведення тестів на овуляцію.

Сьогодні нещадний ритм життя вже призвів до різкого падіння репродуктивного потенціалу в європейських країнах і США. Ми вже стали на цей шлях. Тому, пара, яка стала на шлях вирішення своїх питань дітонародження, повинна чітко усвідомлювати - бажати цю дитину. Чи не одержимо жадати, а саме бажати, навіть з якоюсь таємничістю. І робота не повинна впливати на рівноваги почуттів і бажань мати дитини. Робота не повинна викликати стрес. Тут недоречні поради з поведінки, але і чоловік і жінка повинна усвідомлювати, що діти в родині, куди важливіші ніж робота. Це не означає, що мова йде про халатність. Швидше про екстраполяції - робота повинна виконуватися якісно і крапка. Мінімум емоцій. Діти важливіше.

Відпочинок - це основа відновлення життєвих сил організму. Тому йому слід приділяти особливу увагу. Достатній сон по тривалості, помірні навантаження при занятті спортом і фітнесом. Йдеться навіть про зниження таких до 50% в розумінні тривалості занять і втрачених калорій.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.