РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

Репродуктивна хірургія

Відео унікальних операцій і коментарі до них

Репродуктивна хірургія - це спеціалізований розділ ендоскопічної хірургії, який вузько (специфічно) спрямований на відновлення знижених показників плодючості або відновлення її через цілий ряд вроджених або набутих патологічних станів для успішного лікування методами допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ).

Основні підходи ті ж ЛАПАРОСКОПІЯ або лапароскопічний доступ і ГІСТЕРОСКОПІЯ або гістероскопічний доступ. Сьогодні вже НЕМАЄ місця відкритим операціям, або операціям з класичним розрізом тканин передньої черевної стінки. Один шановний італійський професор на питання про місце лапаротомії (розріз живота) в практиці лікування безпліддя емоційно відповів: «забудьте про цей метод взагалі і назавжди».

Таким чином, являючись галуззю ендоскопічної хірургії, репродуктивна хірургія поглинула весь досвід останньої, але базується на платформі репродукції.

У чому головні відмінності репродуктивної хірургії? Для успішних результатів оперативних втручань хірург повинен перш за все мати достатній практичний досвід в репродукції, в діагностиці та в лікуванні безпліддя. Необхідно знати усі класифікації розладів плідності. Саме це лежить в основі успіху.

Філософія репродуктивної хірургії відрізняється від підходів для загального лікування безпліддя. Тут лапароскопія переходить на другий план і часто носить палеативний характер - підготовки пацієнтки до лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій, наприклад, видалення патологічно змінених маткових труб. Головну роль в репродуктивній хірургії відіграє ГІСТЕРОСКОПІЯ.

В ЦЬОМУ РОЗДІЛІ МИ ПОСТІЙНО ОНОВЛЮЄМО відеоматеріал, ЦІКАВІ ОПЕРАТИВНІ ВТРУЧАННЯ.

ВСІ ОПЕРАЦІЇ КОМЕНТУЄ ХИРУРГ З ДОСВІДОМ близько 5000 операцій - БЕРЕСТОВИЙ О.О.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.