РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

Репродукція

Введення, відео

Це перші рядки Біблії - Плодіться та розмножуйтеся. По суті біологічне життя людини складається з періодів. Запліднення - імплантація - внутрішньоутробний розвиток - пологи - грудний період - дитячий садок - школа - студентські роки - запліднення і т.д .. На цьому етапі людина може зробити кілька біологічно важливих циклів, таким чином в сім'ї може бути кілька дітей.

Про репродукцію людина згадує, коли кілька років в сім'ї немає цього самого запліднення. Це як про серце людина згадує, коли в ньому вона відчуває БІЛЬ. Проблеми репродукції - це біологічна біль людської популяції.

КОЛИ МИ ЗГАДУЄМО ПРО РЕПРОДУКЦІЮ (ВІДЕО)

Кілька результативних менструальних циклів відкритого статевого життя в родині змушує жінку, саме жінку, задуматися про свою природу.

Майбутня МАТИ набагато раніше б'є на сполох. Майбутня МАТИ з порога кабінету лікаря заявляє про те, що у НЕЇ проблема. Жертовність жінки не завжди доречна, але це і є двигун РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ.

ЩО ТРЕБА ЗРОБИТИ «СВОЇМИ РУКАМИ» ДЛЯ РЕПРОДУКЦІЇ (ВІДЕО)

В першу чергу, якщо ви відзначаєте відсутність вагітності впродовж ЩОНАЙМЕНШЕ ТРЬОХ місяців регулярного відкритого статевого життя.

ФАКТОР «ЧАС НЕ ПРИЙШОВ» ЯК КАМІНЬ СПОТИКАННЯ РЕПРОДУКЦІЇ (ВІДЕО)

Старі акушери-гінекологи часто відповідали на питання жінки, чому не вдається завагітніти - ЧАС НЕ ПРИЙШОВ. Одна моя знайома, шановна професорка акушер-гінеколог казала: «ЗІРКА, дитинко, ТВОЯ ЩЕ НЕ зійшла». Як до цього зараз ставитися, коли ми володіємо всіма необхідними методиками на експертному рівні? Відповідь не з простих. Чесний репродуктолог визнає, що у нього немає 100% успішних циклів. Значить в тих, яких бракує до 100% щось не спрацювало. Щось ще не сталося. А іноді й не станеться. Звичайно відповідь з «зіркою», не підходить матеріалістам і песимістам. Суть, так ми називаємо абсолютно виправдано існуючий такий фактор безпліддя, як нез'ясований (ідіопатичний).

РЕГУЛЯРНЕ ВІДКРИТЕ СТАТЕВЕ ЖИТТЯ (ВІДЕО)

За рекомендацією Всесвітньої Організації Охорони здоров'я під регулярним відкритим статевим життям мається на увазі два - три статевих акти на тиждень. Тобто через день-через два дня статевий акт. Не кожен день, і не раз на тиждень. Не звертаючи уваги ні на що.

ВАЖЛИВІСТЬ ОРГАЗМУ ДЛЯ НАСТАННЯ ВАГІТНОСТІ (ВІДЕО)

В цьому розділі сексопатологи звертають увагу на необхідність гармонійних статевих актів, які в повній мірі повинні вписуватися в досягнення максимального задоволення як з боку чоловіка, так і жінки. Насправді, репродукція на це дивиться простіше.

Якщо говорити про необхідність досягнення оргазму жінкою для, нібито, необхідності виштовхування «пробки з слизу», що дозволить максимально «увібрати всі сперматозоїди», як губкою, а потім назад затягнути в шийку матки, щоб полегшити просування сперматозоїдів до яєчників, то це не зовсім логічно з різних фізіологічних сторін. По-перше, за час статевого акту від цієї пробки немає і сліду, через регулярні стимуляції статевим членом, а по-друге, якщо сперматозоїди вбралися в «губку», то як вони звідти виплутаються?

Дана теорія була давним-давно спростована такими методиками лікування безпліддя, як інсемінація сперми в піхву. Там вже точно ніяких оргазмів.

Головне - регулярне статеве життя. Два-три рази на тиждень. У спокійній, бажано, атмосфері.

ПОЗИ ДЛЯ «УСПІШНИХ» СТАТЕВИХ АКТІВ (ВІДЕО)

Існує думка, тим більше, навіть лікарі дають поради, не кажучи вже про сексопатологів, що деякі пози підвищують вірогідність зачаття. Насправді, немає ніяких анатомічних пояснень даному факту і пораді, щодо зміни поз після статевих актів (наприклад «стійка берізка»), тим більше до або під час. Насправді, різні пози для здійснення статевих актів були придумані людиною для досягнення максимального задоволення від статевих актів. Це прийнято називати сексом, мистецтвом любові. Секс, як і мистецтво любові співвідносяться з любов'ю так само як Небо і Земля. Йдеться про цілий ряд психологічних прийомів, в тому числі і акробатичних, в тому числі і прийомів масажу для досягнення різних відтінків оргазму. Це в чистому вигляді. Розвиток в часі даних прийомів призвів до виникнення садизму в статевому житті людини, мазохізму та інших розпусних дійств.

Як до цього ставитися - питання особисте.

Головне, що для репродукції в цьому напрямку є позитивні моменти, а саме досягнення задоволення від статевого життя, а також частота і різноманітність є певною мірою антидепресивними ефектами, а це сприяє в ряді випадків, тільки в ряді випадків, вирівнюванню гормонального фону жінки і чоловіка в тому числі. Це, в свою чергу, може мати показники успіху. Але ці методи не можуть рекомендуватися лікарями, так як це доля психології і традицій.

Медицина, вона дещо інша.

БАЗАЛЬНА ТЕМПЕРАТУРА (ВІДЕО)

Вимірювання базальної температури є найбільш частою порадою лікаря для пацієнтки з труднощами зачаття.

Для чого вимірюється БТ? Для того, щоб НЕПРЯМО говорити по МИНУЛІЙ овуляції.

Є кілька ключових моментів, що стосуються тривалості вимірювання БТ, мається на увазі кількість менструальних циклів, протягом яких міряється БТ.

По-перше, якщо тривалість менструального циклу менше 23 днів або більше 35, то вимір БТ не має сенсу, так як ймовірність овуляції вкрай мала.

Якщо два або три менструальних циклу показали, що графік БТ має чітку двофазність, і не важливо, на скільки градусів піднімається температура, то можна робити висновок про двофазність циклу, а звідси, про його овуляторний характер. Одним словом, два або три цикли досить, щоб визначитися з подальшими кроками.

У ПОШУКАХ ОВУЛЯЦІЇ (ВІДЕО)

Контроль овуляції для настання вагітності без контролю лікаря має більше комерційний характер. Немає необхідності відвідувати клініку, хоча в аптеку забігти треба - взяти всілякі тести.

Ефект від цих тестів є - ми можемо припустити наявність овуляції, і не самої овуляції, а підвищення в крові концентрації лютеїнізуючого гормону (ЛГ). Наприклад, при клінічному синдромі полікістозних яєчників тести на овуляцію дають чітку картину овуляції з перших днів циклу, і протягом всього циклу. Справа в тому, що при цьому захворюванні концентрація ЛГ «зашкалює», а овуляції немає і не передбачається без лікарської допомоги. Загалом - застосування даних тестів особиста справа. Але репродукція при цьому залишається в стороні.

РЕЖИМ РОБОТИ ТА ВІДПОЧИНКУ

Ми хочемо приділити особливу увагу цьому аспекту життєдіяльності людини. Куди більш важливого, ніж вимір БТ і проведення тестів на овуляцію.

Сьогодні нещадний ритм життя вже призвів до різкого падіння репродуктивного потенціалу в європейських країнах і США. Ми вже стали на цей шлях. Тому, пара, яка стала на шлях вирішення своїх питань дітонародження, повинна чітко усвідомлювати - бажати цю дитину. Чи не одержимо жадати, а саме бажати, навіть з якоюсь таємничістю. І робота не повинна впливати на рівноваги почуттів і бажань мати дитини. Робота не повинна викликати стрес. Тут недоречні поради з поведінки, але і чоловік і жінка повинна усвідомлювати, що діти в родині, куди важливіші ніж робота. Це не означає, що мова йде про халатність. Швидше про екстраполяції - робота повинна виконуватися якісно і крапка. Мінімум емоцій. Діти важливіше.

Відпочинок - це основа відновлення життєвих сил організму. Тому йому слід приділяти особливу увагу. Достатній сон по тривалості, помірні навантаження при занятті спортом і фітнесом. Йдеться навіть про зниження таких до 50% в розумінні тривалості занять і втрачених калорій.

ХАРЧУВАННЯ

Питанню харчування на шляху до дітонародження слід приділяти особливу увагу.

Йдеться про достатнє вживанні жирів, особливо рослинного походження, а також жирів, якими багаті рибні продукти. Досить збалансована кількість жирів і білків в курячих та інших яйцях. Це необхідно для оптимального синтезу стероїдних гормонів. Достатня кількість вуглеводів, і звичайно протеїнів. Якщо говорити про протеїни, то безумовно мова йде про рибу або м'ясо.

Хоча існують цілі культури, які поколіннями не вживають продукти тваринного походження. Якщо порівняти з показниками дітонародження, то вегетаріанці поступаються за показниками кількості дітей в сім'ї, тим сім'ям, де культура вживання продуктів риби або м'яса зберіглася.

Вживання або невживання молочних продуктів ніяк не впливає на показники дітонародження. Відомий факт про необхідність вживання сметани вже зрозумілий необхідністю вживання достатньої кількості жирів.

 

Дієта - ворог репродукції.

ВІТАМІНИ

Вживання вітамінів при збалансованому харчуванні не показано. Вітамінотерапія та профілактика повинна проводитися при суворому дотриманні рекомендацій лікаря-терапевта. Ми приділяємо даному питанню достатньо уваги.

ВОДА

На шляху успішної репродукції ми рекомендуємо адекватне споживання всіляких рідин: вода, чай, соки свіжі, соки консервовані-домашні, компоти, киселі.

Не рекомендуємо пакетовані продукти соків, концентратів, сумішей, замінників. Про це докладніше на прийомі.

ВІДПОЧИНОК В САНАТОРНО - КУРОРТНИХ ТА ІНШИХ ЗОНАХ

Відомий факт необхідності відвідувань курортів - доля науки курортології. Наукове пояснення ефективного відвідування курортів і санаторіїв лежить в розрізі оптимізації діяльності всіх систем організму при: зміні поясів і меридіанів планети Земля, коли організм включає системи адаптації, що також призводить до оптимізації діяльності інших органів і систем; зміні ритму життя; зміні ритму праці та відпочинку; зміні ритму і загального калоража харчування; оптимізації роботи залоз внутрішньої секреції, коли зникає стресове гноблення їх роботи, яке спостерігається в звичайному житті і т. д.

ФІЗИЧНІ ВПРАВИ, ФІТНЕС І БАСЕЙН

При плануванні вагітності слід обмежити навантаження від фізичних вправ і фітнесу до половини. Це дозволить оптимізувати роботу всіх систем, не витрачаючи надмірно необхідні ресурси на відновлення.

МАСАЖ

Всілякий масаж надає тільки сприятливий вплив на діяльність всіх органів і систем.

ЗАГАР

При впливі прямих сонячних променів в фізіологічних дозах відбувається ряд змін в діяльності залоз внутрішньої секреції, що сприятливо впливає на показники дітонародження.

ПОБУТОВА І ПРОМИСЛОВА ХІМІЯ

Тільки ледачий не говорив про шкідливість побутової та промислової хімії. Відносно побутової сьогодні питання вирішується застосуванням органічних складів в побуті. Зі шкідливими впливами промислових хімічних складів необхідно «домовлятися», тобто вирішувати питання з виробничої необхідності або захищатися від них засобами індивідуального захисту.

КОЛИ ПЛАНУВАТИ ВІЗИТ ДО ЛІКАРЯ (ВІДЕО)

Якщо Ви протягом року виконували все вищезазначене і безрезультатно, то можна збиратися до лікаря. Або якщо вам більше 35, то можна починати збиратися трішки раніше.

ГОРМОНАЛЬНЕ ОБСТЕЖЕННЯ (ВІДЕО)

Чи варто здавати гормони репродуктивної панелі до візиту до лікаря?

Відповідь на це питання негативна.

Як часто потрібно здавати гормони? Іноді досить одного разу, щоб поставити правильний діагноз.

Чи слід здавати гормони на 7 - 14 - 21 день циклу? Ні, не варто, оскільки коливання циклічності дуже істотні, тому пацієнти часто стають заручниками якихось випадкових результатів.

УЗД (ВІДЕО)

Ультразвукове дослідження органів малого таза проводиться вже при першому візиті. Це дає можливість відразу виключити грубі і суттєві відхилення від норми або переконатися, що жінка здорова.

СПЕРМОГРАМА (ВІДЕО)

Спермограма здається в перший візит до лікаря. Це дозволяє виключити різні спекуляції щодо жіночого здоров'я, так як сьогодні чоловіча репродуктивна система переживає не найкращі часи і показники чоловічих розладів плодовитості наближаються до 50% в популяції.

ВІЗИТ ДО УРОЛОГА - АНДРОЛОГА (ВІДЕО)

Тільки відхилення в показниках сперми може бути підставою для візиту до уролога-андролога в розділі репродукції.

ГОРМОНАЛЬНЕ ТА ІНШЕ ОБСТЕЖЕННЯ ЧОЛОВІКА (ВІДЕО)

Призначення андролога. Також призначається при змінах в показниках спермограми.

ГЕНЕТИЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ПАРИ (ВІДЕО)

Найчастіше всього генетичне обстеження проводиться при наявності в історії життя пари негативних результатів попередніх вагітностей.

ЛІКУВАННЯ І ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ ПРИ ПРОБЛЕМАХ ІЗ ЗАЧАТТЯМ (ВІДЕО)

Існує думка, що немає поганих лікарів, є недовірливі пацієнти. Тому, ми, як експерти в області репродукції людини, стверджуємо, що будь-які лікувальні дії можуть призводити до вирішення проблем із зачаттям. Вся різниця лише в ймовірності сприятливих результатів.

НЕВИНОШУВАННЯ І РАННІ ВТРАТИ ВАГІТНОСТІ (ВІДЕО)

Це також доля репродукції, оскільки безпліддя - це не тільки відсутність вагітності, а й відсутність дітей в сім'ї.

Ми приділяємо особливу увагу на ультрасучасному рівні.

 

У нашому арсеналі:

  • Хірургічні методи
  • Імунологічні методи
  • Молекулярно-біологічні методи
  • Цитогенетичні методи
  • Методи медичної генетики

 

Довіряючи нам - ви довіряєте собі.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.