РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

СУТНІСТЬ ПГД І ВИДИ ПГД

ПГД проводиться або на бластомерах ембріона або на клітинах трофектодерми.

Висловлюючись простими словами, або ми беремо клітини ембріона, якому 72 години - бластомери від запліднення або 120 - 128 годин - клітини трофектодерми.

Бластомери - це поліпотентні клітини ембріона.

Клітини трофектодерми – по суті клітини майбутнього хоріона або майбутньої плаценти. Отримання при біопсії ембріона клітин трофектодерми є не що інше, як найбільш ранній вид біопсії ворсин хоріона або клітин плаценти.

Сутність методу - цитогенетичні або молекулярно-біологічні дослідження матеріалу ембріона для визначення каріотипу ембріона або визначення генного набору ембріона.

В даний час в більшості випадків ПГД проводять для виявлення анеуплоїдії по хромосомах 13, 16, 18, 21, 22, X і У.

Всі дослідження проводяться за допомогою методу FISH - Fluorescent In Situ Hybridisation. Як видно з назви, інтерфазне ядро клітини, містить матеріал. Цей матеріал гібридизують, можна сказати, вирощують в спеціальних пристроях - гібридизаторах.

Ще раз повторимося, отримані при операції на ембріоні клітини фіксуються (прикріплюються) на спеціальному склі. Потім вони поміщаються в спеціальні пристрій, в якому його гібридизують - вирощують.

Наносяться спеціальні зонди-кити-проби.

Отримані препарати поміщаються в спеціальну робочу станцію, в якій за допомогою складних оптичних програмних дій виявляються помічені до цього місця. Ці місця «світяться» умовним, видимим тільки для робочої станції зі спеціальним програмним і апаратним забезпеченням світлом.

Отримані місця вже програмою фарбуються для видимої відмінності.

У звіті ми маємо результат хромосомного набору ембріона.

В КЛІНІЦІ МАТЕРІ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ПОВНІСТЮ АВТОМАТИЗОВАНІ ПЛАТФОРМИ CYTOVISION і LUCIA, ЩО МАКСИМАЛЬНО МІНІМІЗУЄ РИЗИКИ ЛЮДСЬКОГО ФАКТОРА


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.