РусскийEnglishItalianoУкраїнська

Київ, вул. П.Калнишевського 7А, пн-пт з 9:00 до 18:00 сб-нд - операційна та лабораторія

ДОПОМІЖНІ РЕПРОДУКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ (ВІДЕО)

З медичної точки зору, власне, допоміжні репродуктивні технології (ДРТ) включають в себе набір процедур / маніпуляцій зі сперматозоїдами і яйцеклітинами для штучного запліднення поза організмом жінки - (від лат. corpus - тіло) - екстракорпоральне запліднення для досягнення вагітності.

Сьогодні все частіше говориться про запліднення in vitro, в українському варіанті - запліднення in vitro - ЗІВ, в міжнародному форматі - феталізація in vitro (ФІВ) або (ІВФ - IVF).

Суть від цього не змінюється. Що поза корпусу - ЕКЗ, що ЗІВ.

Основне застосування методів ДРТ направлено на штучне лікування безпліддя, хоча вже зараз методики широко застосовуються для дослідницьких цілей, генної інженерії, виробництва стовбурових клітин, клонування і т. д.

Дуже короткий проміжок пройшов з часу, коли ДРТ були на стадії експериментів до їх повільного впровадження в практику лікування безпліддя, особливо в розвинених країнах. Завдяки цій техніці повсюдно в світі вже народилося більше 1 000 000 дітей.

Наш досвід - це народження понад 2000 дітей не тільки в нашій країні, а й за кордоном. А при обліку випадків, коли виконувалися етапи хірургічної підготовки до вагітності, або етапи циклів штучного запліднення - кумулятивний показник - народження понад 4000 дітей у багатьох країнах.

Сьогодні ДРТ забезпечує досить високу частоту настання вагітності, в кілька разів вище ніж при інсемінації.

 

Більш того, зараз більшість процедур ДРТ вже стандартизовані і спрощені до рівня, коли методи можуть застосовуватися в простих амбулаторних умовах. Крім стандартизації та забезпечення доступності методів ДРТ в даний час досягнуті значні успіхи в якості надання допомоги, що вилилося в значному збільшенні частоти настання вагітності після ДРТ.

Процедурою ЕКЗ переслідуються цілі і здійснюється те, що зазвичай відбувається в організмі жінки.

Ми можемо стверджувати, що ефективність штучного запліднення наближається до того, що кожна друга жінка при лікуванні - вагітніє. Це наш досвід.


Віртуальний тур клінікою
Перший поверх Другий поверх

Київ,
вул. П. Калнишевського
7А (М. Майорова 7А),
секція 7 а

Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Сб-Нд - операційна і лабораторія.