Тёплые слова

Друзья, благодарим вас за отзывы о нашей работе! Ваши теплые слова вдохновляют и радуют нас. А в репродуктологии такие отзывы особенно ценные, ведь результат нашей работы — долгожданная беременность и целая новая жизнь! 🤰 ❤️

Сегодня хотим поделиться чудесным отзывом о работе специалистов нашей клиники 👇

💬 «Дякую усім команді клініки Матері, а особливо лікарю Олегу Берестовому, лікарю з великої літери і з золотими руками, лікарю від Бога!!!!! Ми з чоловіком зверталися за допомогою майже по всій Україні, але всі лікарі нам надії не давали, навіть братися допомогти відмовлялися. Випадково казала про Берестового, набрала в інтернеті і знайшла адресу клініки. Звернувшись не пожалкувала не секунди. Пройшовши з лікарем Берестовим нелегкий шлях лікування, ми отримали результат: зробивши еко я завагітніла з першого разу і народила синочка, якого ми чекали 20 років. Низький уклін лікарю і довгих років життя, а головне здоров’я, щоб і надалі допомагав здійснювати мрії таким як я.»

Юлия, г. Мелитополь (сайт toneto. net)

❤️ Благодарим за такие теплые слова! Мы очень рады, что у нас все получилось! Желаем любви и счастья вашей семье и крепкого здоровья малышу!

Оставить комментарий