Київ, вул. П.Калнишевського 7А, Пн-Пт з 9:00 до 18:00 Сб-Нд – операційна і лабораторія

Киев, ул. П. Калнышевского 7А, Пн-Пт с 9:00 до 18:00 Сб-Вс - операционная и лаборатория

Раді відповісти на всі ваші питання

Раді відповісти на всі ваші питання

Естетична гінекологія

Естетична гінекологія є відносно новою областю гінекології. Проблеми в інтимній сфері дуже педантичні і не кожна жінка признається, що має їх. Але природа, гравітація, пологи, генетика, вік і хронічні проблеми із здоров’ям не проходять безслідно і можуть викликати небажані зміни в жіночій анатомії піхви. І це ті зміни, які приносять дискомфорт жінкам під час повсякденного життя, під час зайняття спортом, а особливо під час інтимної близькості.

Надто багато жінок, згідно з соцопитуваннями, вважають, що вони повинні жити з цим дискомфортом і функціональними змінами, які у наш час можна усунути.

У клініці «Матері» працюють професіонали, що пройшли навчання саме в цій конкретній області. Якщо для вирішення проблем вам необхідна естетична гінекологія – лікування в нашій клініці може пройти кожна жінка.

Які проблеми вирішує естетична гінекологія

Асиметрія, зовнішня деформація або недостатній обʼєм статевих губ, сухість слизових оболонок статевих органів, дефекти піхви та промежини після пологів, опущення стінок піхви – ці та інші проблеми здатні суттєво погіршити життя жінки.

Вирішити ряд делікатних проблем допоможе пластика жіночих статевих органів. Процедура дозволяє:

  • позбутися проблем, які повʼязані з індивідуальними особливостями будови статевих органів;
  • усунути дефекти, що виникли внаслідок вікових, гормональних і післяпологових змін;
  • вирішити проблеми порушення сечовипускання;
  • покращити якість життя, досягти комфорту в сексуальних стосунках та стати впевненою у собі.

Естетична гінекологія в Києві в нашій клініці проводиться виключно з використанням безпечних сучасних методів.  Найбільш затребуваними вважаються пластичні операції і коригуючі процедури.

Варто заперечити стереотип, що надто дорого коштує жіноча естетична хірургія – ціни послуг в цій сфері ідентичні вартості послуг косметолога. Різниця тільки в тому, що в гінекології набагато довше зберігається ефект.

Врачи

Акушер – гинеколог, репродуктолог

Акушер-гинеколог, репродуктолог


У вас остались вопросы?

Запишитесь к нам на консультацию
Записаться