Київ, вул. П.Калнишевського 7А, Пн-Пт з 9:00 до 18:00 Сб-Нд – операційна і лабораторія

Киев, ул. П. Калнышевского 7А, Пн-Пт с 9:00 до 18:00 Сб-Вс - операционная и лаборатория

Раді відповісти на всі ваші питання

Раді відповісти на всі ваші питання

Урологія та андрологія

Андрологія та урологія в Києві в Клініці Матері – це сучасні методи діагностики та лікування та профілактики захворювань жіночої сечовидільної та чоловічої сечостатевої систем.

Уролог – це спеціаліст з діагностики і лікування патологій і захворювань органів сечостатевої системи. Більшість людей вважають, що уролог – це чоловічий лікар, але він також працює з жінками і дітьми. Професійний уролог в Києві допоможе у разі порушень видільної системи людини, оскільки на ці органи сильно впливають різні віруси і бактерії, які стають збудниками пієлонефриту, циститу, уретриту та інших захворювань.

Так званий жіночий уролог найчастіше стикається з циститом і пієлонефритом у своїх пацієнтів із-за специфічної структури сечовивідних шляхів у жінки. Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) відносять до окремої групи. Якщо ці інфекції не будуть правильно і своєчасно вилікувані, вони можуть стати причиною хронічних захворювань і порушень репродуктивної функції або навіть привести до безпліддя у жінок або чоловіків.

Уролог-андролог – лікар, основним напрямом якого є діагностика і лікування сексуальних розладів, зниження або відсутність фертильності. Чоловікам часто важко говорити про такі проблеми, але тільки точний опис скарг і симптомів пацієнта дасть лікареві можливість правильно поставити діагноз і знайти ефективне лікування.

Коли потрібна консультація уролога-андролога

До лікаря слід звернутися при наявності таких симптомів:

  • нетримання сечі;
  • біль в нижній частині живота, поперековому відділі хребта або в паху;
  • відчуття болю або неповного виповнення сечового міхура при сечовипусканні;
  • часті позиви до сечовипускання, в тому числі і вночі;
  • слабкий струмінь, печіння, домішки крові в сечі, зміна кольору сечі та інші порушення сечовипускання;
  • еректильнадисфункція (у чоловіків).

При наявності хоча б однієї з вказаних вище ознак варто якнайшвидше звернутись за консультацією до лікаря. Якщо вам потрібен андролог в Києві – то саме в нашій клініці Ви зможете обрати для себе висококваліфікованого спеціаліста.

Переваги відділення урології Клініки Матері

Наше урологічне відділення в Києві оснащене новітнім обладнанням, що дозволяє проводити високоточну діагностику та ефективне лікування.

Урологія в Києві, в нашій клініці – це лікування патологій будь-якої складності, починаючи від уретриту або простатиту, і до найбільш складних проблем з сечоводами.

Не чекайте ускладнень та переходу захворювання в хронічну форму. Записуйтесь на консультацію до уролога-андролога.

Врачи

Уролог - андролог, врач высшей категории

Уролог - андролог, врач высшей категории


У вас остались вопросы?

Запишитесь к нам на консультацию
Записаться