Київ, вул. П.Калнишевського 7А, Пн-Пт з 9:00 до 18:00 Сб-Нд – операційна і лабораторія

Киев, ул. П. Калнышевского 7А, Пн-Пт с 9:00 до 18:00 Сб-Вс - операционная и лаборатория

Раді відповісти на всі ваші питання

Раді відповісти на всі ваші питання

Лікування безпліддя

Народження Луїзи Браун у липні 1978 було початком нової віхи в успішному розумінні, як лікувати безпліддя абоеко. Як назвав цю подію один із творців методу Patrick Steptoe – це кінець початку нового напряму. Далі були роки становлення, розвитку та вдосконалення методики. Заради справедливості слід сказати, що перший успіх був отриманий на два роки раніше, коли після лапароскопічного вилучення яйцеклітин і перенесення ембріонів була отримана перша вагітність, перший позитивний результат, на жаль, вагітність була ектопічною. Важко уявити, що пережив колектив клініки, очолюваний Робертом Едвардсом та Патріком Стептоу. І лише через два роки у циклі екстракорпорального запліднення у натуральному циклі було отримано перший успіх лікування безпліддя у жінок.

Що робити при безплідді?

Сьогодні існують такі методи лікування безпліддя:

  • Консервативні методи
  • Хірургічні методи лікування
  • Допоміжні репродуктивні технології

Консервативні методи лікування безпліддя в Києві

Застосовуються при гормональних проблемах, порушеннях овуляції, запальних захворюваннях та інших причинах.

До хірургічних методів лікування безпліддя належать:

  • Гістероскопія, гістерорезектоскопія (ендоскопічний метод діагностики та лікування патології порожнини матки та цервікального каналу). Операція здійснюється без жодного розрізу. Проводиться в умовах операційної лікарем акушер — гінекологом, під внутрішньовенним загальним наркозом.
  • Лапароскопія (ендоскопічний метод діагностики та хірургічних втручань на органах черевної порожнини та малого тазу) Застосовується для лікування трубно – перитонеального фактора безпліддя, маткового фактора безплідності, оваріального фактора безпліддя.
  • TESA/TESE/PESА – урологічні хірургічні методи забору матеріалу з тканини яєчка та придатка яєчка. Проводяться дані методи при азооспермії (повній відсутності сперматозоїдів у насінній рідині). Операція проводиться лікарем урологом в операційній під загальним внутрішньовенним наркозом.
  • PRP – терапія яєчників – хірургічний метод для підвищення аваріального резерву. Проводиться лікарем акушер – гінекологом в умовах операційної під внутрішньовенним загальним наркозом під контролем УЗД.

Допоміжні репродуктивні технології — лікування безпліддя в Україні

З медичної точки зору, власне, безпліддя лікувати допомагають

допоміжні репродуктивні технології (ДРТ) включають набір процедур/маніпуляцій зі сперматозоїдами та яйцеклітинами для штучного запліднення поза організмом жінки – (від лат. corpus – тіло) – екстракорпоральне запліднення для досягнення вагітності.

Безплідність лікуватися основними методами ДРТ, хоча вже зараз методики широко застосовуються для дослідницьких цілей, генної інженерії, виробництва стовбурових клітин, клонування тощо.

Дуже короткий проміжок пройшов з часу, коли ДРТ були на стадії експериментів до їхнього повального впровадження в практику, як лікувати безпліддя, особливо в розвинених країнах. Завдяки даній техніці повсюдно у світі вже народилося понад 1 000 000 дітей.

Сьогодні ДРТ забезпечує досить високу частоту наступу вагітності, у кілька разів вище ніж при інсемінації.

Шаги лечения

1
Первичный визит к репродуктологу

Доктор во время приёма детально ознакомится с вашим случаем, соберёт полный анамнез, выполнит УЗИ, прокомментирует результаты спермограммы.

2
Диагностика

Для определения возможных причин ненаступления беременности репродуктолог назначит дополнительные исследования, объяснит их важность в постановке правильного диагноза.

3
Лечение

После установления диагноза доктор, исходя из желаний и возможностей пары, составит оптимальный план лечения.

Врачи

Генеральный директор, к.м.н., старший научный сотрудник, врач акушер-гинеколог

К.м.н., акушер-гинеколог, хирург, репродуктолог, врач ультразвуковой диагностики. Д.м.н. honoris causa, профессор

Эмбриолог, заведующая эмбриологическим отделом

Акушер – гинеколог, репродуктолог

Акушер-гинеколог, репродуктолог

Иммунолог, врач высшей категории


У вас остались вопросы?

Запишитесь к нам на консультацию
Записаться

Статьи