За своє щастя вона боролася шість років

За своє щастя вона боролася шість років ?

Селін Діон – володарка нагороди у вигляді діамантової World Music Awards та кількох Grammy, але її головні нагороди – це діти!

Селін та її чоловік Рене Анжеліл після невдалих спроб завагітніти вирішили звернутися до ЕКО. В результаті 25 січня 2001 після декількох років невдалих спроб завагітніти на світ з’явився первісток пари – Рене-Шарль Анжеліл.
Незадовго до другої вагітності Діон сказала в інтерв’ю: “Я намагалася завагітніти за допомогою ЕКО п’ять разів і не збиралася на цьому зупинятися”.
Через десять років у травні 2010 року стало відомо, що Діон вагітна двійнятами після шостого екстракорпорального запліднення. Близнюки Едді та Нельсон народилися у жовтні 2010 року. Селін Діон на той момент було 42 роки.
Всі хлопчики і всі з’явилися на світ завдяки ЕКЗ✨

Щоб стати батьками, потрібно докласти багато зусиль і довіритися фахівцям. Ми у Клініці Матері кожну вагітність вважаємо спільною перемогою.
Коли пара дізнається, що вони стануть батьками – ми бачимо, як ще одна мрія стала реальністю!

Чекаємо на вас на безкоштовній консультації, у вас обов’язково будуть дітки?

Автор статті:
Берестовий Олег Олександрович
Доктор медичних наук, акушер-гінеколог, хірург, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики. Доктор медичних наук honoris causa, професор

Залишити коментар