PRP-терапія яєчників

При народженні жінка має 1-2 мільйони фолікулів, до періоду статевого дозрівання це число знижується до 700 000. У віці 37 років у резерві жінки близько 25 000 яйцеклітин – це 2 % від числа при народженні.

Цього числа цілком достатньо для реалізації репродуктивної функції, але іноді відбувається передчасна недостатність функції яєчників.⛈

Це загрожує зниженням ймовірності завагітніти і безпліддям. 😔І навіть попри сучасні методи лікування безпліддя, пацієнти з низьким оваріальним резервом мають ризик поганої відповіді на препарати – стимулятори дозрівання фолікулів яєчника.

💡Сьогодні існує революційний метод лікування таких пацієнтів – це PRP терапія яєчників.👇

Суть методу у введенні в яєчник власної плазми, збагаченої тромбоцитами, факторами росту, стовбуровими клітинами, гормонами.
✅Ця процедура стимулює розвиток нових судин, збільшує трофіку яєчника, посилює регенераторні, проліферативні процеси і, в кінцевому підсумку, яєчники “пробуджуються”.

❇️PRP терапія показана:

🔹жінкам у період менопаузи або перименопаузи віком до 50 років,
🔹безплідним жінкам старше 35, які мають низький оваріальний резерв,
🔹жінкам до 35 років із передчасною недостатністю яєчників.

🟢Це вихід для пацієнтів зі значним зниженням оваріального резерву, які категорично проти донорських програм під час лікування безпліддя.

❗️Перед процедурою необхідна консультація гінеколога для оцінки показань, протипоказань до PRP терапії яєчників.

Залишити коментар